Hellvik Hus Søgne

Velkommen til oss!

Kontakt oss

Hellvik Hus Søgne utvikler, bygger og selger boliger og fritidsboliger fra Lindesnes i vest til Lillesand i øst.

Åpningstider mandag til fredag: 07:30 – 15:30

Våre pågående utbygginger

Om oss

Kontakt oss

Vi hjelper deg gjerne!

Hellvik Hus Søgne AS er en av partnerne i Hellvik Hus-kjeden. Vi tilbyr hus og hytter tilpasset den enkelte kundes ønsker og behov. Vi er Sørlandets eldste husleverandør og har helt fra starten i 1961 samarbeid tett med Hellvik Hus. Bedriften omsatte i 2019 for 147 millioner kroner og har 40 dyktige og godt motiverte medarbeidere.

Hellvik Hus Søgne betjener Agder, fra Lindesnes i vest til Lillesand i øst. Våre kunder har gjerne tomt selv. Vi tilpasser da bygg, utforming, innhold og leveranseomfang etter kundens ønsker og behov.

Vi utvikler også egne tomter og områder. Har du en eiendom som du ønsker å utvikle til boliger eller hytter så kontakt oss og vi vil kunne tilby et konstruktivt og lønnsomt samarbeid.

Vi betjener følgende kommuner: Åseral, Birkenes, Bygland, Bykle, Evje og Hornnes, Iveland, Kristiansand, Lillesand, Lindesnes, Valle, Vennesla.

Vi utvikler også egne tomter og områder. Har du en eiendom som du ønsker å utvikle til boliger eller hytter så kontakt oss og vi vil kunne tilby et konstruktivt og lønnsomt samarbeid.

Et lite utvalg av hva vi har bygget

Populære ferdighytter

Ansatte

Fredrik Ihlen

Boligkonsulent

46630016fredrik.ihlen@hellvikhus.no

Geir Arne Gundersen

Salgsleder Sør

924 85 025geir.arne.gundersen@hellvikhus.no

Ken Morten Egenes

Boligkonsulent/Eiendomsmegler

91 57 34 88ken.morten.egenes@hellvikhus.no

Hilde Lunde

Salgssekretær

90031438hilde.lunde@hellvikhus.no

Terje Gyberg

Regiondirektør Sør

91343914terje.gyberg@hellvikhus.no

Karl Petter Mæsel

Byggeleder

90956770karl.petter.maesel@hellvikhus.no

Håkon Hellvik

Prosjektutvikler

90527130haakon.hellvik@hellvikhus.no

Svein K. Sekkingstad

Prosjektutvikler

90073730svein.sekkingstad@hellvikhus.no

Vibekke Solås Mellingen

Byggeleder

45252534vibekke.solas@hellvikhus.no

Randi Rypestøl

Økonomisekretær

46630021randi.rypestol@hellvikhus.no

Anita Fast Skuland

Salgssekretær

93230089anita.skuland@hellvikhus.no

Hilde Beate Vant Johansen

Tegner

92217609hilde.johansen@hellvikhus.no

Nicolay Kallekleiv

Byggeleder Trainee

95496812nicolay.kalleklev@hellvikhus.no

Hjemme hos Jeanett Olsen og Ivar Langenes på Skjeggåsen!